Kanceláře Brno

2017

Klient: Obsahová agentura

Zadání :

1) První místnost = Beskydy

Místnost slouží k inspiraci, motivaci, relaxaci a posezení. Slouží i jako jídelna, místo pro neformální rozhovory, schůzky. Kdykoliv a kdokoliv si sem může zajít vypít kávu, zatelefonovat nebo přečíst, co potřebuje.

Místnost má vzbudit příjemnou, ale tvůrčí náladu, naladit na to, co přijde dál. 

2) Druhá místnost = Vysoká pec

První místnost se stálými pracovními místy. Zde je prostor pro kreativní fázi naší práce, zde se taví nápady, promýšlí koncepty a staví struktura obsahu. Proto tady potřebujeme krom pracovních míst část/kout/místo, kde půjde přemýšlet, kreslit, lepit na zeď a diskutovat.  

3) Třetí místnost = Důl Hlubina

Druhá místnost se stálými pracovními místy, k pohodlné práci pro copywritery, kteří by zde měli být minimálně rušeni. Zde se soustředěně pracuje, přemýšlí. Proto by místnost měla být čistá, jednoduchá, dobře udržovatelná, a v rámci možnosti s maximálním soukromím pro jednotlivé kolegy.

…………………………

Laminátovou podlahu jsme vyměnili  za dřevené parkety.  Beskydy jsme přiblížili nejen tapetou, ale klasickými šindelemi, truhlami  a světly ve tvaru šišek. Obě následující kanceláře mají téma hutnictví . Každý zaměstanec má svou pracovní část vymezenou nejen stolovou deskou , ale protihlukovými paravany. V těchto místnostech hloubí nápady copywriteři. Více o využití prostorů ZDE